![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2023/11/xor-eyboia-2023-765x510.jpg)
Πέντε σύλλογοι αναμένεται να εντυπωσιάσουν με τις χορωδίες τους! Το μεγάλο φεστιβάλ χορωδιών διοργανώνει η ομοσπονδία πολιτιστικών συλλόγων της Εύβοιας.
Η μοναδική αυτή καλλιτεχνική εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο της περιφερειακής ενότητας Ευβοίας στην Χαλκίδα το Σάββατο 11 Νοεμβρίου στις 19:00.
Συμμετέχουν οι χορωδίες Αμαρύνθου, Κύμης, Ελληνικού – Αργυρούπολης και Σπάτων – Αρτέμιδος.