![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2024/05/17xor-syn-faiakes-765x510.jpg)
Η Χορωδία Φαιάκων διοργανώνει την 17η Χορωδιακή συνάντηση, η οποία θα διεξαχθεί στο λιμανάκι του Ύψου το Σάββατο 25 Μαίου 2024 και ώρα 19:45.
Συμμετέχουν οι Χορωδίες: Μικτή Πολυφωνική Χορωδία Θερμαίδες – Α’ Θέρμης Θεσσαλονίκης Χορωδία Λιόπετρα Ν. Λακωνίας Χορωδία Μαιστράλι Αμφιλοχίας Μικτή Πολυφωνική Χορωδία Κέντρο Πολιτισμού Νέας Ραιδεστού – Θέρμης Θεσσαλονίκης Χορωδία της Πύλης Πολιτισμού εν Πάτραις – Δ. Πατρών Χορωδία Φαιάκων Κέρκυρας