![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2023/04/Afiseta-Therino-Synola-2023-final-765x510.jpg)
Mεικτό εκπαιδευτικό πρόγραμμα υπό την διδασκαλία των Μ.Ε. Μελιγκοπούλου, Γ.Βράνου, Α. Χαρκιολάκη, Ε. Πατσέα, Φ. Γιαννέλου, Αικ. Βασιλικού, Ι. Μυράλη, Loulaki, Posse, Σ. Ικμπάλ, Μ. Αργυρίου.
Η παρακολούθηση του οδηγεί στην απόκτηση 5 ECTS (Ευρωπαϊκό Σύστημα Μεταφοράς και Συσσώρευσης Πιστωτικών Μονάδων), προσδίδοντας εγκυρότητα στην επιμόρφωση και πιστοποίηση από Α.Ε.Ι. του Ελληνικού Δημοσίου.
Αναλυτικές πληροφορίες υπάρχουν στο Ημερολόγιο Εκδηλώσεων.