![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2022/05/2-fest-paid-xor-765x510.jpg)
Το Σάββατο 7 Μαΐου και ώρα 19:30 θα λάβει χώρα το 2ο Φεστιβάλ Παιδικών Χορωδιών του Ι. Ν. Αγ. Βαρβάρας Αργυρούπολης υπό την αιγίδα του Δήμου Ελληνικού – Αργυρούπολης. Αναλυτικές πληροφορίες υπάρχουν στο Ημερολόγιο Εκδηλώσεων.
Το Σάββατο 7 Μαΐου και ώρα 19:30 θα λάβει χώρα το 2ο Φεστιβάλ Παιδικών Χορωδιών του Ι. Ν. Αγ. Βαρβάρας Αργυρούπολης υπό την αιγίδα του Δήμου Ελληνικού – Αργυρούπολης. Αναλυτικές πληροφορίες υπάρχουν στο Ημερολόγιο Εκδηλώσεων.