![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2017/08/papagou-festival-logo-2017-765x510.jpg)
Το Φεστιβάλ Δήμου Παπάγου – Χολαργού μας προσκαλεί και αυτό το καλοκαίρι να παρακολουθήσουμε ένα πρόγραμμα πολυποίκιλο, με εκδηλώσεις υψηλής ποιότητας και αισθητικής.
Περισσότερα στο Ημερολόγιο Εκδηλώσεων.
Το Φεστιβάλ Δήμου Παπάγου – Χολαργού μας προσκαλεί και αυτό το καλοκαίρι να παρακολουθήσουμε ένα πρόγραμμα πολυποίκιλο, με εκδηλώσεις υψηλής ποιότητας και αισθητικής.
Περισσότερα στο Ημερολόγιο Εκδηλώσεων.