![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2019/03/Φωτογραφία-Χορωδίας-Παλαιού-Φαλήρου-765x510.jpg)
Η μουσική οικογένεια της Στέγης μεγαλώνει: Γνωρίστε το 110ο μέλος μας, τη Χορωδία Παλαιού Φαλήρου – Ανδρέα Λαζάρου με την καθηγήτρια μουσικής, συνθέτρια και μαέστρο Λώρα Πετροπούλου.
Το πλήρες προφίλ της χορωδίας υπάρχει εδώ.
Η μουσική οικογένεια της Στέγης μεγαλώνει: Γνωρίστε το 110ο μέλος μας, τη Χορωδία Παλαιού Φαλήρου – Ανδρέα Λαζάρου με την καθηγήτρια μουσικής, συνθέτρια και μαέστρο Λώρα Πετροπούλου.
Το πλήρες προφίλ της χορωδίας υπάρχει εδώ.