![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2016/01/stegi-logo-2015-front300-765x510.jpg)
Αγαπητοί Φίλοι της Χορωδιακής Μουσικής,
Η Στέγη Ελληνικών Χορωδιών έχοντας στα χέρια της το σύνολο των συμμετεχόντων του 3ου Διαγωνισμού Σύνθεσης Χορωδιακού Έργου και βλέποντας το ενδιαφέρον που τελικά υπήρξε τις τελευταίες μέρες πριν λήξει ο Διαγωνισμός, αλλά και ότι τελικά δεν συμπληρώθηκε ο απαιτούμενος αριθμός συμμετοχών, το Δ.Σ. της Στέγης αποφάσισε την παράταση του Διαγωνισμού μέχρι και τις 13 Δεκεμβρίου 2019.
Διαβάστε την συνέχεια της ανακοίνωσης στη σελίδα του Διαγωνισμού.