![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2022/02/HCMA-Odio-Poster-765x510.jpg)
Το Ελληνικό Ωδείο διοργανώνει Master Class στις 11, 12 & 13 Μαρτίου 2022, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων Ελληνικού Ωδείου, Κηφισίας 148 & Πεντέλης 2 στο Μαρούσι και θα ολοκληρωθεί με συναυλία των συμμετεχόντων την Κυριακή 13 Μαρτίου, στις 19:00.
![](http://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2022/02/HCMA-Odio-Poster-353x500.jpg)
Απευθύνεται σε: επαγγελματία μονωδό, απόφοιτο Πανεπιστημίου – Ωδείου ή τελειόφοιτο σπουδαστή, σπουδαστή λυρικού τραγουδιού, αλλά και νέο καλλιτέχνη ή φίλο της Όπερας (ακροατή).
Περισσότερες πληροφορίες και φόρμα εγγραφής: https://hcma.gr/master-class-lyrikoy-tragoudioy-2022