![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2019/11/ysog-filyro-765x510.jpg)
H Συμφωνική Ορχήστρα Νέων Ελλάδος και η ΕΡΤ παρουσιάζουν την συναυλία με τίτλο ”Live Concert”, για την ενίσχυση του Ελληνικού Παιδικού Χωριού Φιλύρου η οποία πραγματοποιήθηκε στις 30/11/2019 στην Αίθουσα Τελετών του ΑΠΘ.
Καλή Θέαση!
H Συμφωνική Ορχήστρα Νέων Ελλάδος και η ΕΡΤ παρουσιάζουν την συναυλία με τίτλο ”Live Concert”, για την ενίσχυση του Ελληνικού Παιδικού Χωριού Φιλύρου η οποία πραγματοποιήθηκε στις 30/11/2019 στην Αίθουσα Τελετών του ΑΠΘ.
Καλή Θέαση!