![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2024/02/ergpsa02024-765x510.jpg)
Αγαπητές φίλες, αγαπητοί φίλοι !
Πλησιάζει η συναυλία της 11ης Φεβρουαρίου 2024 (Ι. Ν. Ευαγγελιστρίας Ν. Ερυθραίας, ώρα 7:00 μ. μ.), κατά την οποία θα τιμηθεί ο ακάματος διάκονος της Πατριαρχικής Ψαλτικής Τέχνης, Άρχων Υμνωδός της Μ. τ. Χ. Ε. κύριος Κωνσταντίνος Ζόππας. Είναι τιμή για μας η συνεργασία μας με την Βυζαντινή Χορωδία Αθηνών. Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως την Ιερά Μητρόπολη Κηφισίας και Αμαρουσίου, η οποία αγκαλιάζει και υποστηρίζει αυτήν την εκδήλωση.
Σας περιμένουμε.
![](https://stegi2.hatecsoft.com/wp-content/uploads/2024/02/ergpsa02024-717x1024.jpg)