![](https://www.stegi-chorus.gr/wp-content/uploads/2019/05/mos2019-765x510.jpg)
Ο Μουσικός Όμιλος Σπάρτης προσκαλεί το φιλόμουσο κοινό στην ετήσια χορωδιακή του συνάντηση «ΧΟΡΩΔΙΑΚΑ 2019», η οποία θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 18 Μαΐου, στις 7:30 μ.μ., στο κτήριο του Πνευματικού Κέντρου Σπάρτης και θα φιλοξενήσει την Χορωδία Παλαιού Φαλήρου «Ανδρέας Λαζάρου» και την Χορωδία του Μουσικού Ομίλου Γυθείου.
Η εκδήλωση αποτελεί μέρος των εκδηλώσεων για την Παγκόσμια Ημέρα Μουσείων, σε συνδιοργάνωση με το Νομικό Πρόσωπο Πολιτισμού & Περιβάλλοντος του Δήμου Σπάρτης.
Η παρουσία σας θα αποτελέσει για μας ιδιαίτερη τιμή.